46. KV NEMECKYCH DOG PLZEN

ROZHODCA p. JEAN FRANCIOS MARTIN (FR)

FARBA MODRA

TRIEDA ŠTENIAT- pes

  • ARONNE OD SVIBORKY: N3
  • ETHAN HUNT FROM BLUE BARK: N2
  • FAUN HROMADOG BRUNENSIS: N1
  • FON NOBLES DE BEATRIX BOHEMICA: N4

TRIEDA DORASTU

  • FULFILL YOUR DREAM DELLA BAIA AZZURA: VN1
  • JAMAL SUMMA CUM LAUDE: N2

TRIEDA MLADÝCH

  • AGBAR Z KARUJOVA DVORA: VD
  • BAM-BAM V.NAUSSAUER LAND: VD2
  • CRASTY PERLA OTAVY: VD3
  • EDWARD BRIXEN: VD4
  • KASIMIR V.D ELF QUEEN: V1 CAJC Klubovy vitaz mladych CZ 2015

TRIEDA STREDNÁ

  • ANIBALL STECHOVSKY POKLAD: VD4
  • ARLES BEAUTIFULL BLUE BALLERINES: V1 CAC
  • EDAIRON HROMADOG BRUNENSIS: V3
  • ENZO HROMADOG BRUNENSIS: V2 Res.CAC´

TRIEDA OTVORENÁ

  • DON SORBON BLUE HRADECKA HVEZDA: VD4
  • HEROS V.D ELF QUEEN: V1 CAC Klubovy vitaz CZ 2015 BOB
  • CHURCIL REGIA UTTIS: V3
  • VOODOO VON HERSTALTTURM: V2 Res.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • AIRBORNE SHADOW MIRABILIS GEMMA: V1 CAC
  • DARIUS BRUNO HROMADOG BRUNENSIS: V3
  • FABERGE VON MRAQUE: V2 Res.CAC

TRIEDA VETERÁNOV

  • CORADO CATTANI Z MODREHO RAJE: V1
  • PRIM OD REKY ONDREJICKE: V2


TRIEDA ŚTENIAT- suka

  • ELEANOR RIGBY FROM BLUE PARK: VN4
  • FANTAGIRO HROMADOG BRUNENSIS: VN3
  • FEMME FATAL DE BEATRIX BOHEMICA: N
  • FIDELA HROMADOG BRUNENSIS: N
  • INFINITY V.D BOCKSLEITE: VN1
  • ISIS V.D BOCKSLEITE: VN2

TRIEDA DORASTU

  • AMANDA CRYSTAL BEAUTY FROM SLOVAKIA: VN4
  • JABADABADOO SUMMA CUM LAUDE: VN2
  • JE T´AME SUMMA CUM LAUDE: VN1
  • MADISON OF BLUE DIABLO: VN3

TRIEDA MLADÝCH

  • ALIEN CANIS CAIRUS: V2
  • ENGI BRIXEN: diskvalifikovany
  • HELGA V.D BOCKSLEITE: V3
  • HENNESY VON MRAQUE: V4
  • PEBBLES V FRANKELAND: VD
  • XENIA CEVELOB: V1 CAC Klubový vítaz mladých CZ 2015

TRIEDA STREDNÁ

  • ARWA STECHOVSKY POKLAD: V3
  • BARA OD REKY ODREJICKE: V1 CAC
  • ELUNE HROMADOG BRUNENSIS: V2 Res.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • ADELAILA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES: V3
  • ELITTE SHIBA HROMADOG BRUNENSIS: V1 CAC Klubový vítaz CZ  2015
  • ULMINA CEVELOB: V
  •  VALENTINNA V HERSTALLTURM: V4
  • WISH CEVELOB: V2 Res.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • ALISHA V.D BURG ABENBERG: V1 CAC
  • ENFANT TERRIBLE VON MRAQUE: V2 Res.CAC
  • FLORANCE DOLANSKY DVUR: V3

TRIEDA VETERÁNOV

  • ADINA VON MRAQUE: V3
  • BACCARA V. HAUSE SLEICHER: V1 BOV BIS
  • BERETTA S PODHABRI:V2


ROZHODCA p.ROMANA FORTSCH (D)

FARBA ČIERNA

TRIEDA ŠTENIAT- pes

  • JULIUS V. KLOSTERGARTEN: VN1
  • L'HOPTIMUS DES COMTES SEQUANES: N3
  • LETSKOV DES COMTES SEQUANES: N2

TRIEDA DORASTU:

  • BANNDITA GENNUS EXCELENT: VN1
  • DEE PUELLA DEVIL´S OWN LUCK: diskvalifikovany

TRIEDA MLADÝCH

  • BANDITTO V. STOLZEN-HAIN : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015
  • IL GRANDE NERO QUINCY ETC: V3
  • JERFF DU TEMPLE SACRE D´HELOISE: V4
  • JEZDEC DES COROLLES: V2

TRIEDA STREDNÁ

  • CAYLEY DEWIL´S OWN LUCK: VD4
  • FRIEDRICH WILHELM V. HOLLENSTEIN: VD3
  • GARIBALDI Z TULIHO DVORA: V3
  • QUICK FROM MINITZ: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015

TRIEDA OTVORENÁ

  • SHAREMAR BARAKKUDA: VD3
  • DEMON Z SUMOVA SADU: VD2
  • PAGANI CLAUDIA BOHEMICA: V1 CAC
  • VITO-CORLLEONE MIREZ BOHEMIA: VD4

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • GERVASIO QUINCY ETC: VD
  • GOLIATD DE CASTELO DELLE ROCCHE: VD
  • INKHEART MALY SMOK: V4
  • IRAM VON WIEDERHOLZ: V2 Res.CAC
  • JOHAN APOLLO DOG: V3
  • MOONSPELL WITH RED RIBON: V1 CAC


TRIEDA ŠTENIAT- suka

  • NAOMI CHERNAYA KOROLEVA: VN1 Najkrajšie štena KV CZ 2015
  • NELLY DONUM DEI: VN2

TRIEDA DORASTU

  • BERENINKA GENUS EXCELLENT: VN2
  • CELINA V.D BURG ABENBERG: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ALANIS ORA DYNASTI: V
  • ISABEAU DE CASTELO DELLE ROCCHE: V1 CAC Klubový vítaz mladyćh CZ 2015 BOJ BOB JBIS
  • LOSTRIS CATLEY RANCH: V4
  • QUESEE FROM MINITZ: V2
  • QUITURA FAIRIES V.D DOMAINE HOHLENFEIS: V3
  • RAISA S JOZEFOFSKYCH BUD: V2
  • RANDEVUE ARMADA: VD

TRIEDA STREDNÁ

  • COLETT DEWIL´S OWN LUCK: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015
  • DIANA W. WERNERSECK: V3
  • QUINTANA V. SCHLOSS LAUPHEIM: V2 Res.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • ELITE Z TUĹIHO DVORA: VD
  • ELVIRA OD BOZSKE ARIE: V
  • FILOMENA VON MRAQUE´: V4
  • FLORANCE VON MRAQUE´: V3
  • OPHRA V.SCHLOSS LAUPHEIM: V2 Res.CAC
  • PALLAS FROM MINITZ: V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • DAENERYS Z SUMOVEHO SADU: V1 CAC
  • HEBY OD HANINSKEHO LOMU: V4
  • PRISCILL FROM MINITZ: V2 Res.CAC
  • KAMILLA V.MEINSSNER LAND: V3

TRIEDA VETERÁNOV

  • DESERT ROSE QUINCY ETC: V1 
  • DUBAI QUINCY ETC: V2



ROZHODCA p.VICTOR RAUHOFFER (H)

FARBA ŠKVRNITÁ

TRIEDA ŠTENIAT- pes

  • ESCALIBUR DEWIL´S OWN LUCK: VN2
  • VARON SILVA TAROK? VN1

TRIEDA DORASTU

  • UGO WILIAM SILVA TAROK: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ADAGIO EL SANTHYNOR: V2
  • AMIO V. KLEINEN FENWALD: VD
  • FERB JABBAR PARTNER: V1 CAJC Klubovy vitaz mladych CZ 2015
  • HAMLET V.D BORKENER TURMEN: VD4
  • NORIS V.D OFNETHOHLE: VD3

TRIEDA STREDNÁ

  • BYC MOZE FIKANDER: V1 CAC
  • HICKS DI SHAKIR HOUSE: VD2
  • LUCCA OF AUSTRIA GREAT STAR: MIMO PORADIA

TRIEDA OTVORENÁ

  • DEREK MANIVIER: VD4
  • MIO GRANDE AMORE CLAUDIA BOHEMICA: V2 Res.CAC
  • ORF CLAUDIA BOHEMICA: V1 CAC

TRIEDA PRACOVNÁ

  • HARRISON ESTRELLA BOHEMICA: V1---
  • PIED PRODIGY RICANSKA HVEZDA: V2---

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • SOMJENSZEPE ARTUR: V4
  • GRAZIANO DE CASTLEO DELLE ROCHE: V2 Res.CAC
  • GWENTIN TARANTINO V. MEISSNER LAND: V3
  • MON AMOUR CLAUDIA BOHEMICA: V1 CAC Klubovy vitaz CZ 2015 BOS


TRIEDA ŠTENIAT- fena

  • AURORA BORE V. MONARCHIA DANE: VN2
  • QUEEN FRANZISKA V.MITTERHOF: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • BYC MOZE FAUNA: V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015
  • JOSY SLETTEMOSEGARD: VD
  • COC CHANEL V. MEISSNER LAND: V2
  • QUATRO BOHEMICA HVASTAV: VD
  • QWEENN FROM MINITZ: V3
  • SAINTE CHITTA ARMADA: V4

TRIEDA STREDNÁ

  • JEDI'NAA VON WIEDERHOLZ: VD1

TRIEDA OTVORENÁ

  • CASABLANKA ELEGANCE DOG:V3
  • DOUBLE LOVE DE BEATRIX BOHEMICA: V1---
  • HAUSTRA DES PERLES D´APHRODITE: V2---
  • VENDY MIREZ BOHEMIA: V4

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • CIRILLA CZAR OLBRZYMA: V3
  • LUXURY CLAUDIA BOHEMICA: V
  • OLINKA OBROVSKA TRADYCJA: V2 Res. CAC
  • OPRAH WINFEY LA COMPONELA: V
  • TALISMAN MIREZ BOHEMIA: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015

TRIEDA VETERÁNOV

  • EMA DESTIN VON WIEDERHOLTZ: V1 BOV


ROZHODCA p. GERARD MINTON (FR)

FARBA ŽLTÁ

TRIEDA DORASTU- pes

  • BRICAS VALE-LAND: VN1
  • EDUARD BARIN SEN: VN3
  • EZRA BARIN SEN: VN2
  • GABRIEL KING OF ANGELS NUO GRAZUCIU: VN4

TRIEDA MLADÝCH

  • ESPACE FOR YOU OF MY HEART: V2
  • RIO BRASIL MARACANA DE CANE NOBILE: V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015

TRIEDA STREDNÁ

  • PHOENIX BONODA: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015 BOB BIS NAJ.PES S CESKEHO CHOVU

TRIEDA OTVORENÁ

  • KING DOGEN.SPORT: V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • APPOLON VALE-LAND: VD3
  • BIG BEN Z DORINY ZAHRADY: V2 Res.CAC
  • HARLEY DES TERRES DELLA RAIRE: V1 CAC


TRIEDA DORASTU- fena

  • BRISEOVNA VALE-LAND: VN2
  • BRITOMARTIS VALE-LAND: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • BALLERINE HAPPY CHILI DOGS: V4
  • BAZAR HAPPY CHILI DOGS: V3
  • COCO V. KARLESTEIN :VD
  • QUINTANA V.D OFNETHOHLE: V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015 BOJ
  • RAHIBA MARACANA DE CANE NOBILE: V2

TRIEDA STREDNÁ

  • BAGHIRA PRETORIAN DOG: V1 CAC
  • TSUNAMI RENDOG: VD2

TRIEDA OTVORENÁ

  • AGLAIA Z DORINY ZAHRADY: VD2
  • DAVINJA V.D BURG THANN: V1 CAC
  • FORTUNELLA V.T BROKSKE: DISKALIFIKOVANY

TRIEDA PRACOVNÁ

  • ABBA FANTASY EDUVERA: V1 CAC

TRIEDA ŠAPIÓNOV

  • ALLISON VOM ZWIEBELBERG: V3
  • OCTAVIA BIG LORD: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015 BOS
  • SCANDALE RENDOG-.V2 Res.CAC


FARBA ŽÍHANÁ

TRIEDA DORASTU- pes

  • COLAS DE SARDEU: VN1 NAJ.DORAST KV CZ 2015

TRIEDA MLADÝCH

  • AKBAR DE LA CALA DEL LEONE: V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015
  • CHENDO V. KARLESTEIN: VD3
  • UPS RENDOG: VD2

TRIEDA STREDNÁ

  • AARICH NORACH: VD2
  • AWARD NORACH: V1 CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • APIS VALE-LAND: VD4
  • ARROX NORACH: V2 Res.CAC
  • CORAL KOLORUM BURSZTYNU: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015
  • UNCLE TOM V. HERSTALLTURM: V3

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • EXCALIBUR NUO GRAZUCIO: V2 Res.CAC
  • OLIVER RENDOG: V1 CAC


TRIEDA ŠTENIAT- fena

  • QUARRAALIA BONODA: VN1

TRIEDA DORASTU

  • ENTREATY BARIN SEN: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • NIRVA BEVOJ: VD
  • RAPUNZEL DE CANE NOBILE: V2
  • VALHALLA HERO TOPDOG: V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2015

TRIEDA STREDNÁ

  • AVENSIS NORACH: V1 CAC Klubový vítaz CZ 2015
  • JEZYNA Z KUZNI NAPOLEONSKIEJ: V2 Res.CAC
  • TRIADA RENDOG: VD3

TRIEDA OTVORENÁ

  • BEE GEES EDUVERA: V1 CAC
  • BLANCHE PRETORIAN DOG: VD2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • COMELY BIJOU KOLORUM BURSZTYNU: V1 CAC