KLUBOVA VÝSTAVA CZ ZBRASLAV U BRNA 2013

 

ROZHODCA p. MARIE LABROUSSE 

FARBA - žltá

TRIEDA MLADÝCH - pes

  • ARMANI GOLD vom Zwiebelberg : V2
  • L'AMOUR DE LA LIBERTE v.Haus Tiefenbach : V1 CAJC Klubový víťaz mladých CZ 2013

TRIEDA OTVORENÁ

  • APOLLÓN Vale-Land : V1 CAC
  • FILIBERTO du Petit Monterac : V3
  • FRENCH KISS des Terres de la Rairie : V2 r.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • ANBAR Koloru Bursztynu : V1 CAC Klubový víťaz CZ 2013
  • LUCAS Big Lord : V2 r.CAC
  • MARCO Bohemica Hastav - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ : V3

TRIEDA ŠTENIAT - fena

  • USCHI v.Herstallturm : VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ALLISON vom Zwiebelberg : V1 CAJC Klubový víťaz mladých CZ 2013

TRIEDA STREDNÁ

  • ABBY Happy Chilli Dogs - JCh.CZ : V1 CAC Klubový víťaz CZ 2013

TRIEDA OTVORENÁ

  • AFRODÍTÉ Vale-Land : V1 CAC
  • PÍNA Rendog : VD4
  • PIPA Rendog : VD3
  • ROSE of Island's Dream : V2 r.CAC

TRIEDA PRACOVNÁ

  • ABBA FANTASY Eduvera - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ : V1 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • BOKE Koloru Bursztynu : V3
  • LUSSY Big Lord : V2 r.CAC
  • MANON Rendog - JCh.CZ : V1 CAC

TRIEDA VETERÁNOV

  • ABBA Vrá - Ji : V1 BOV

FARBA ŽÍHANA -pes

TRIEDA STREDNÁ

  • AIDAN Happy Chilli Dogs : V1 
  • ALWIN Happy Chilli Dogs : V2 

TRIEDA OTVORENÁ

  • APIS Vale-Land : V1 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • FIGOWIEC z Kužni Napoleoňskiej : V2 ---
  • OLIVER Rendog - Ch.CZ, JCh.CZ : V1 CAC Klubový víťaz CZ 2013 BOB

TRIEDA ŠTENIAT - fena

  • KIA-SORENTO-D Jag - Sza : VN1
  • RUMBA Rendog : N2

TRIEDA MLADÝCH

  • PRIMAVERA de Cane Nobile : V1 CAJC Klubový víťaz mladých CZ 2013 BOJ
  • VAYA VALENTINA of Island's Dream : VD2

TRIEDA STREDNÁ

  • PAULA v.Herstallurm : V1 CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • Buccaneer's DONNERLITTCHEN : V1 CAC Klubový víťaz CZ 2013
  • HORPYNA Jantarowa Saga : VD3
  • MAYA of Gold Giant - JCh.CZ : V2 r.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • BYLISS v.Kralstein : V3
  • LUPITA Rendog - Ch.CZ, JCh.CZ : V2 r.CAC
  • ROMANTICA del Piccolo Jigo : V4
  • XERIKA Norach - Ch.CZ, JCh.SK, CZ : V1 CAC

FARBA ČIERNA

ROZHODCA p.MIROSLAV VACLAVÍK

TRIEDA ŠTENIAT -pes

  • INFERNO von Wiederholz : VN3
  • INKHEART Maly Smok : VN2
  • IRAM von Wiederholz : VN1

TRIEDA DORASTU

  • NIO Silva Tarok : VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • CROISSANT de Beatrix Bohemica : VD4
  • GOLIATH del Castello delle Rocche : V1 CAJC Klubový vítťaz mladých CZ 2013
  • IRON Catley Ranch : VD4
  • JUNIOR Catley Ranch : V3
  • MANOLO Claudia Bohemica : V2

TRIEDA STREDNÁ

  • GUARDIAN ANGEL Catley Ranch : VD4
  • LULLY Dazelia : V3
  • MCLAREN Claudia Bohemica : V1 CAC
  • OTHELLO v.Herstallturm : V2 r.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • ABRAMO NERO Frogxtr : V3
  • AL GASSO de Beatrix Bohemica : VD
  • BAZZY El - Vixen : V4
  • FOOFIGTHER del Castello delle Rocche : V2 r.CAC
  • NOE v.Herstallturm : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013 BOB BIS

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK, : V
  • DRUPI Catley Ranch - C.I.B., GCh.CZ, Ch.RO, BG, Mak, Lux, CZ, CG, SK, H, SLO, A, HR, JCh.CZ, SK, : V3
  • DYNAMIT Helza - Ch.HR : V2 r.CAC
  • MARASCHINO Modrý Efekt : V1 CAC
  • TAMIR Gold Siux : V4

TRIEDA ŠTENIAT- fena

  • EVELYN z Tuliho dvora : N3
  • IRA von Wiederholz : VN2
  • NIKITA Margarejro : VN1 Najlepšie šteňa KV CZ 2013

TRIEDA DORASTU

  • AMBER Akira Primera Perra : VN3
  • ELLIS od Božské Arie : VN2
  • GERMANIA v.d.Wolfshöhle : VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • HANNAH Catley Ranch : VD
  • HEDA od Hanínského lomu : V4
  • JAMAICA Catley Ranch : neposouzena
  • MENDY Claudia Bohemica : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2013
  • ZARA Norach : V2
  • ZARAGOZA de Alexoana : V3

TRIEDA STREDNÁ

  • AFRODÍTÉ La Chardes : V1 CAC
  • GENESIS Catley Ranch : VD3
  • CHATANGA von Wiederholz : V2 r.CAC
  • QUALITY v.Herstallturm : disk.

TRIEDA OTVORENÁ

  • ASPAS NEGRO Frogxtr : VD3
  • BARBIE El - Vixen : VD2
  • FIONA-N del Castello delle Rocche : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • EMI del Castello delle Rocche : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013
  • GRANADA Quincy Etc. - Ch.CZ, JCh.CZ : V2 r.CAC
  • TAYA Gold Siux : V3

TRIEDA VETERÁNOV

  • DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ : V1 BOV Najlepší veterán KV CZ 2013

FARBA MODRÁ

ROZHODCA p.JOHN Mc.GLYNN

TRIEDA ŠTENIAT- pes

  • EDDIE Dajhar-Dog : N1
  • EYRON Dajhar-Dog : N2
  • HARLEY z Hanáckého údolí : N3

TRIEDA DORASTU

  • ABADDON La bella Unigolla : N4
  • AL LENNY Akira Primera Perra : VN1
  • APES Akira Primera Perra : N
  • AWATAR La bella Unigolla : N
  • NERO Apollo Dog : N2
  • NOBLESSE BLUE SHADOW Apollo Dog : N3

TRIEDA MLADÝCH

  • FABERGÉ von Mraque : VD2
  • ANDY od Řeky Ondřejnice 2 : D
  • CERBERUS Dajhar-dog : D
  • EN RICO von Mraque : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2013 BOJ
  • QUORAZON Modrý Efekt : VD3
  • VELES Cevelob : D

TRIEDA STREDNÁ

  • ANTONÍN Chotečský ďolík : VD2
  • DARIUS BRUNO Hromadog Brunensis : VD1
  • UTTIS Cevelob : VD3

TRIEDA OTVORENÁ

  • PRIM od Řeky Ondřejnice : VD4
  • AIRBORNE SHADOW Mirabilis Gemma : VD2
  • BASTTIEN BLUE Hradecká hvězda - JCh.SK : VD3
  • CALVIN Brixen - JCh.CZ : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • ARTHUR Brixen - C.I.B., GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013
  • RASTI Cevelob - C.I.B., GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK : VD3
  • SID Cevelob - C.I.B., GCh.CZ, Ch.CZ, SK, JCh.SK : VD4
  • YPERID Dolanský dvůr - C.I.B., GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, CMKU : VD2

TRIEDA VETERÁNOV

  • ELIOT Dog-Lome - Ch.ČR, SR, JCh.ČR : V2
  • JUPP v.d.Wolfshöhle - Ch.DDC, Nl : V1

TRIEDA ŠTENIAT- fena

  • ELISABETH Dajhar-Dog : VN2
  • ELSA Dajhar-Dog : VN4
  • ENNIE Dajhar-Dog : VN1
  • FLORANCE Dolanský dvůr : VN3

TRIEDA DORASTU

  • ADRENNALÍNA La bella Unigolla : VN3
  • BAXALUCA TENESEE Mirabilis Gemma : VN2
  • BRESHAQUILA SYANA Mirabilis Gemma : VN1
  • CONNIE BLUE Hradecká hvězda : VN4
  • NIOBE Apollo Dog : VN

TRIEDA MLADÝCH

  • ENFANT TERRIBLE von Mraque : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2013
  • ELVIRE von Mraque : V2
  • GRACE z Hanáckého údolí : neposouzená
  • IBIZA FOR VICTORIA-D Jag - Sza : nedostatečná
  • ROSALIE Modrý Efekt : neposouzená

TRIEDA STREDNÁ

  • BIANA Farma Franz : VD
  • DWEIA Hromadog Brunensis - JCh.SK : V1 CAC
  • EPONINE von Mraque : V4
  • ERNESTINE von Mraque : V3
  • HAJMA-D Jag-Sza : VD4

TRIEDA OTVORENÁ

  • ARISA Akira Primera Perra : VD
  • ANNIE Dajhar-Dog : V4
  • BAGHIRA Cameron dog Czech - JCh.CZ : V2 r.CAC
  • ELISHA z Hanáckého údolí : VD
  • J-CAIRO Apollo Dog : V3
  • ZOE od Řeky Ondřejnice : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • CAYRA Brixen - JCh.CZ : V4
  • INDIE Dogen-Sport - JCh.CZ : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013 BOB
  • W-XENA od Řeky Ondřejnice - Ch.SK : V2 r.CAC
  • W-XITA od Řeky Ondřejnice - Ch.SK : V3

TRIEDA VETERÁNOV

  • ANGELINA Blue Ecstasy - VCh.CZ, : V1 BOV
  • BÁRA z Modrého ráje - VCh.CZ, JCh.SR : V2

FARBA ŠKVRNITÁ

ROZHODCA p.JOZEF HODAN

TRIEDA MLADÝCH- pes

  • GRAZIANO del Castello delle Rocche : V2
  • MIO GRANDE AMORE Claudia Bohemica : V3
  • ORF Claudia Bohemica : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2013
  • ZOOM Norach : VD4

TRIEDA STREDNÁ

  • GULLIVER del Castello delle Rocche : V1 CAC
  • CHUCKY v.d.Wolfshöhle : V3
  • MON AMOUR Claudia Bohemica : V2 r.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • DI ELIOT Catley Ranch : V3
  • GATSBY du Petit Monterac : V1 CAC
  • HARPAGON von Wiederholz - JCh.CZ : VD4
  • MERLIN Claudia Bohemica : V2 r.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • CENT Dolanský dvůr - GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ : V4
  • EDMOND DANTES del Castello delle Rocche - C.I.B., Ch.CZ, JCh.CZ : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013
  • FIDELIO Summa Cum Laude : V3
  • MEG NADIR Říčanská hvězda - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ : V2 r.CAC
  • S.MICHAEL JACKSON Gold Siux - Ch.SK : VD

TRIEDA ŠTENIAT- fena

  • PERFECTA ESTE Bohemica Hastav : VN2
  • ILVY von Wiederholz : N2

TRIEDA DORASTU

  • PANAMERA Claudia Bohemica : VN1 Nejlepší dorost KV CZ 2013

TRIEDA MLADÝCH

  • AFRODITA z Kostolanského dvora : V2
  • CASABLANCA Elegance dog : V3
  • COLLA-LOCA de Beatrix Bohemica : VD4
  • MAYBELLINE Claudia Bohemica : V1 CAJC Klubový vítaz mladých CZ 2013 BOJ

TRIEDA STREDNÁ

  • DAIRA z Tuliho dvora : VD2
  • DISHY Donevi : VD3
  • OPRAH WINFREY la Componella : V1 CAC
  • LUXURY Claudia Bohemica : V2 r.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • CARMEN ROSE od Božské Arie : V2 r.CAC
  • CIA z Novej Hory : V3
  • GEORGIA de Casalbero : VD4
  • BE HAPPY de Beatrix Bohemica : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • CLEOPATRA od Božské Arie - Ch.SK : V3
  • TALISMAN Miréz Bohemia : V1 CAC Klubový vítaz CZ 2013 Najkrajší jedinec z českého chovu

FARBA ŠEDÝ TIGER


TRIEDA VETERÁNOV-fena

  • GRIGIA CANE Říčanská hvězda : VD1

TRIEDA ŠTENIAT- pes

  • IDEFIX von Wiederholz : N1
  • PLAYBOY Bohemica Hastav : N2

 


Výsledky z výstav

DUOCACIB NITRA 01.12.2013

ROZHODCA KONRAD TIJANA (SRB)   FARBA MODRÁ TRIEDA DORASTU-pes DON SORBON BLUE HRADECKÁ HVIEZDA: VN1 TRIEDA MLADÝCH FABERGE VON MRAQUE: V1 CAJC NOBLESSE BLUE SHADOW APOLLO DOG: V2 TRIEDA STREDNÁ DARIUS BRUNO HROMADOG BRUNENSIS: V1 CAC CACIB BOB DORIAN HROMADOG BRUNENSIS: V2 Res...

DUOCACIB NITRA 30.11.2013

ROZHODCA p.PETTKO CSABA (H)   FARBA MODRÁ TRIEDA ŠTENIAT- pes BULBAR PERLA OTAVY: VN1 TRIEDA DORASTU DON SORBON BLUE HRADECKÁ HVIEZDA: VN1 TRIEDA MLADÝCH ALEX MAX AKIRA PRIMERA PERRA: V2 FABERGE VON MRAQUE: V1 CAJC NOBLESSE BLUE SHADOW APOLLO DOG: VD3 TRIEDA STREDNÁ DARIUS BRUNO...

DUOCACIB PRAHA 3.11.2013

ROZHODCA p. MARTINA KUČEROVÁ- CZ   FARBA MODRÁ TRIEDA MLADÝCH- pes FABERGE VON MRAQUE: V1 CAJC BOJ NERO APOLLO DOG: VD2 TRIEDA STREDNÁ EN RIGO VON MRAQUE : V1 CAC CAC-ČMKU CACIB EUSEBIU VON MRAQUE : V2 r.CAC TRIEDA OTVORENÁ ANTONÍN CHOTEČSKÝCH DOLÍK : V1 CAC res.CACIB JETT...

DUOCACIB PRAHA 2.11.2013

ROZHODCA p. MUDr.JÁN ČELAKOVSKÝ- CZ   FARBA MODRÁ TRIEDA MLADÝCH- pes FABERGÉ VON MRAQUE : V1 CAJC BOJ NERO APOLLO DOG : V2 TRIEDA OTRVORENÁ EN RIGO VON MRAQUE : V1 CAC res.CACIB EUSEBIU VON MRAQUE : V2 r.CAC TRIEDA OTVORENÁ ANTONÍN ChOTEČSKÝ DOLÍK : V1 CAC JETT DOGEN-SPORT :...

DUOCACIB BRATISLAVA 27.10.2013

ROZHODCA p. ZAKE LIGITA- LV   FARBA MODRÁ TRIEDA ŠTENIAT- pes BULBAR PERLA OTAVY: N  TRIEDA DORASTU BENJAMIN VON LUDWIGA BLAU: VN1 DON SORBON BLUE HRADECKÁ HVĚZDA: VN2 TRIEDA MLADÝCH CRONY BLUE HRADECKÁ HVĚZDA: VD1 TRIEDA STREDNÁ DORIAN HROMADOG BRUNENSIS: V1, CAC TRIEDA...

DUOCACIB BRATISLAVA 26.10.2013

ROZHODCA p.MIROSLAV VACLAVÍK-CZ   FARBA MODRÁ TRIEDA ŠTENIAT- pes BULBAR PERLA OTAVY: VN1 TRIEDA DORASTU EDDY DAJHAR DOG: VN1 TRIEDA MLADÝCH CRONY BLUE HRADECKÁ HVĚZDA: VD1 TRIEDA STREDNÁ DORIAN HROMADOG BRUNENSIS: V1 TRIEDA OTVORENÁ BASTTIEN BLUE HRADECKÁ HVĚZDA: VD2 CASTELAN-B...

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHPND NITRIANSKE RUDNO 2013

ROZHODCA p.MIROSLAV VACLAVÍK- CZ   FARBA MODRÁ  TRIEDA ŠTENIAT-pes BENJAMIN VON LUDWIGA BLAU: VN1  EDDY DAJHAR DOG: VN2 DESMOND BRIXEN: VN3 DON SORBON BLUE HRADECKÁ HVĚZDA : VN CHARLIE YVANAEA APONI : VN4 CHEECHOO YVANAEA APONI: VN TRIEDA DORASTU ALEX MAX AKIRA PRIMA PERRA:...

NÁRODNA VÝSTAVA PSOV LUČENEC 15.09.2013

ROZHODCA p.MILAN BÍROŠ(SK)   FARBA ČIERNA -pes TRIEDA DORASTU AKRON KING AKIRA PRIMERA PERRA: VN1 TRIEDA ŠAMPIÓNOV JOHAN APOLLO DOG: V1 CAC,VÍŤAZ SLOVENSKA MIKOLAJEK ARHUS: V2 RES.CAC TRIEDA MLADÝCH-fena AMBROTTA PUNTO VALENTINO: V1 CAJC,VÍŤAZ SLOVENSKA MLADÝCH   FARBA...

CELOŠTATNÁ VÝSTAVA PSOV LUČENEC 14.09.2013

ROZHODCA p. ZORAN BRANKOVIC (SB)    FARBA- čierna TRIEDA DORASTU -pes AKRON KING AKIRA PRIMERA PERRA:  VN1   TRIEDA OTVORENÁ  MIKOLAJEK ARHUS: V1 TRIEDA ŠAMPIÓNOV JOHAN APOLLO DOG: V1 CAC   FARBA MODRÁ-fena TRIEDA ŠAMPIÓNOV ISABEL DOGEN-SPORT:...

KLUBOVA VÝSTAVA CZ ZBRASLAV U BRNA 2013

  ROZHODCA p. MARIE LABROUSSE  FARBA - žltá TRIEDA MLADÝCH - pes ARMANI GOLD vom Zwiebelberg : V2 L'AMOUR DE LA LIBERTE v.Haus Tiefenbach : V1 CAJC Klubový víťaz mladých CZ 2013 TRIEDA OTVORENÁ APOLLÓN Vale-Land : V1 CAC FILIBERTO du Petit Monterac : V3 FRENCH KISS des Terres de...

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Výstavy

V tejto rubrike nie sú žiadne články.