ŠPECIALNA VÝSTAVA ND BOJNÁ 16.05.2015

ROZHODCA p.SERGEJ VANŽA

 

FARBA MODRÁ

TRIEDA DORASTU- pes

  • AGASSY SLOVAKIAN GREAT HEART : VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ELROY HROMADOG BRUNENSIS: V1 CAJC
  • ENZO HROMADOG BRUNENSIS: V2

TRIEDA STREDNÁ

  • ARLES BEAUTIFUL BLUE BALLERINES: V1 CAC
  • ARNI BEAUTIFUL BLUE BALLERINES  : diskvalifikovaný

TRIEDA OTVORENÁ

  • ALEXI BEAUTIFUL BLUE BALLERINES: V2 Res.CAC
  • DESMOND BRIXEN : VD3
  • DON SORBON BLUE HRADECKÁ HVĚZDA : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • ALMANSORS QUINTUS MIRABILIS GEMMA: V3
  • DORIAN HROMADOG BRUNENSIS: V4
  • FILIP DOLANSKÝ DVÚR: V2 Res.CAC
  • CHARLIE YVANAEA APONI: V1 CAC BOB VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY, NAJKRAJŠÍ JEDINEC ŠPECIÁLNEJ VÝSTAVY

 

TRIEDA MLADŠÍ DORAST- suka

  •  
  • AMANDA CRYSTAL BEAUTY FROM SLOVAKIA: VN1

TRIEDA DORASTU

  • APPLE SLOVAKIAN GREAT HEART: VN2
  • EFRIDA BRIXEN: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ANIFE CLIODOG:V2
  • EVORA HROMADOG BRUNENSIS: V1 CAJC BOS

TRIEDA STREDNÁ

  • ADELAILA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES: V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY
  • AFRA DADLESDOG :V4
  • AKIRA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES :V3
  • AVELINE BEAUTIFULL BLUE BALLERINES: V2 Res.CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • ADYSS DAJHAR-DOG: V2 Res.CAC
  • EASY OF BLUE DIABLO: V3
  • FATIMA DOLANSKÝ DVÚR: V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • ENFANT TERRIBLE VON MRAQUE: V1 CAC
  • CHILLI VANILLA REGIA UTTIS: V2 Res.CAC

 

FARBA ČIERNA

TRIEDA MLADŠÍ DORAST- pes

  • CAMERON VON LUDWIGA BLAU: VN1

TRIEDA DORASTU

  • L´PANKEE CATLEY RANCH: VN2
  • LOTRANDO CATLEY RANCH: VN1

TRIEDA STREDNÁ

  • GARIBALDI Z TULIHO DVORA: V

TRIEDA OTVORENÁ

  • GENTLEMAN CATLEY RANCH: V2 Res.CAC
  • PARDUS Z JOSEFOVSKÝCH BUD: V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • GARVASIO QUINCY ETC. :V3
  • INKHEART MAŁY SMOK: V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY
  • JUNIOR CATLEY RANCH: V2 Res.CAC

 

TRIEDA MLADŠÍ DORAST- suka

  • KLEA DELTA VELORUM: VN1

TRIEDA DORASTU

  • FAVOLA-N DEL DOSSO DEGLI ULIVI: VN1

TRIEDA MLADÝCH

  • ABBY GRAY STONE CASTLE : V3
  • ARGENTA ORA DYNASTY : V2
  • QWEEDA FROM MINITZ : V1 CAJC BOS
  • BAŠKA ELEGANCE DOG REIČO Z JOSEFOVSKÝCH BUD: V4

TRIEDA STREDNÁ

  •  
  •  
  • BAŠKA ELEGANCE DOG: V2
  • BELLA LUDWIGA VON LUDWIGA BLAU : V1 CAC
  • EVELYN Z TULIHO DVORA: V3

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • HEBY OD HANÍNSKÉHO LOMU : V2 Res.CAC
  • JAMAICA CATLEY RANCH: V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY

 

FARBA ŠKVRNITÁ

TRIEDA MLADÝCH- pes

  • ADAGIO EL SANTHYNOR : V1 CAJC BOB BIS
  • LUIZADOR KARDINAL : V3
  • RAFFO Z JOSEFOVSKÝCH BUD  : V2
  • RICK ENZO Z JOSEFOVSKÝCH BUD : V4

TRIEDA STREDNÁ

  • DONOVAN DAPPER DE BEATRIX BOHEMICA: V1 CAC

TRIEDA OTVORENÁ

  • EDMONT OD BOŽSKÉ ARIE : V1 CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • CASSANOVA ELEGANCE DOG: V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY

 

TRIEDA MLADŠÍ DORAST- suka

  • BEATRICE-A OF OLD PINK HOUSE : VN1
  • ESCADA SPIRIT DE BEATRIX BOHEMICA: NEOCENENÝ

TRIEDA DORASTU

  • AURA MIRMAREL MAJESTIC : VN1
  • L´OREAL CATLEY RANCH: VN2

TRIEDA MLADÝCH

  • ANKA THE GIANT GENIUS :VD
  • ATHENA GRAY STONE CASTLE : VD
  • RITA Z JOSEFOVSKÝCH BUD : VD

TRIEDA STREDNÁ

  • GLORIA Z TULIHO DVORA : V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY

TRIEDA OTVORENÁ

  • PERFECTA ESTE BOHEMICA HASTAV: V1 CAC

 

FARBA PASIKAVÁ

TRIEDA ŠAMPIÓNOV- pes

  • MARCUS AURELIUS BIG LORD : V1 CAC BOS VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY

 

TRIEDA STREDNÁ

  • FIONA NUO GRAZUCIU : V1 CAC BOB

TRIEDA OTVORENÁ

  • BALBINA PRETORIAN DOG : V1 CAC

 

FABRA ŽLTÁ

TRIEDA STREDNÁ- suka

  • AFRODITA BALTICPRINCESS : V1 CAC VÍŤAZ ŠPEC.VÝSTAVY

TRIEDA OTVORENÁ

  • BAGHÍRA PRETORIAN DOG : V1 CAC
  • JENIFER JUNIMELOR : V2

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

  • OCTAVIA BIG LORD : V1 CAC

 

 

  •    
  •    

 

  •    
  •